Znaczenie suplementacji w budowaniu zdrowej sylwetki

To, że dzisiaj, a może nawet każdego dnia jesz owoce i warzywa, nie oznacza, że komórki Twojego organizmu są odpowiednio odżywione. Chociaż często tak myślimy.

Ja niegdyś też tak myślałem, do póki nie poznałem całej prawdy na ten temat.

Sprawą prawidłowego odżywiania nie interesują się lekarze, ponieważ są zbyt zajęci leczeniem chorób, wywołanych często niedoborem witamin i minerałów.

Na co dzień zajmują się tym reklamy w środkach masowego przekazu, które najczęściej karmią nas zwykłymi śmieciami, a nawet truciznami.

Musisz wiedzieć o tym.

Jeśli nie zainwestujesz w swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich, w niedługim czasie będziesz musiał wydać duże pieniądze.

Nie na zdrowie, ale na leczenie siebie i swojej rodziny.

Często słyszy się, że zdrowie jest najważniejsze, ale tak naprawdę niewiele dla niego robimy. Efekty nieprawidłowego odżywiania się, czyli braku odpowiednich witamin i minerałów, dadzą się na pewno odczuć z opóźnieniem kilku lat.

Mamy teraz okres zimowy, a to ciężki okres dla naszego organizmu, ponieważ mamy ograniczony dostęp do świeżych owoców i warzyw.

Dlatego też ciężej dostarczyć sobie niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych.

Kolejny element, który często jest powodem spadku energii i nastroju to:

Ograniczona ilość promieni słonecznych, których w zimowej porze jest o wiele mniej niż w pozostałych porach roku.

To jest czas, kiedy częściej sięgamy po słodycze, lub inne nie całkiem zdrowe przekąski, z którymi spędzamy długie wieczory, częściej niż latem siedząc na kanapie przed telewizorem.

Do tego jeszcze dochodzi okres świąteczno – noworoczny i dodatkowo nadwyrężamy swój organizm różnymi „niby smakołykami”.

Rezultatem tego wszystkiego są dodatkowe kilogramy, a także pogorszenie naszego ogólnego stanu zdrowia i tutaj z pomocą przychodzi właściwa i naturalna suplementacja, która również jest potrzebna przez cały rok.

A zwłaszcza w okresie redukcji wagi ciała.

Tak, suplementacja jest w dzisiejszych czasach dla nas „Zbawienna”

Słowo „suplementacja” nie znaczy nic innego jak – „uzupełnić” tak, uzupełnić to, czego nie dostarczamy do organizmu w codziennym pożywieniu…

Każdego dnia powinniśmy dostarczyć do naszego organizmu wszystkie potrzebne mu witaminy, minerały, mikro i makro elementy.

A szczerze nie jesteśmy tego w dzisiejszych czasach zrobić, spożywając warzywa i owoce.

Dlaczego?

Ponieważ są one mocno rozwodnione, o czym przeczytasz za chwilę.

A jeżeli chciałbyś nawet każdego dnia dostarczyć wszystko, co nam jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, to gwarantuję Ci.

Nie jesteś w stanie spożyć takiej ilości owoców i warzyw.

Nie jesteś też w stanie wypić z nich tyle świeżych soków, które by to wszystko dostarczyły…

Po prostu nie jesteś w stanie spożyć tak dużo.

Po drugie.

O wiele tańszym i skuteczniejszym sposobem na kompleksowe uzupełnienie wszystkiego, co nam jest potrzebne każdego dnia, jest właściwa i przede wszystkim 100% naturalna suplementacja.

Patrząc na wyniki niezależnych firm, które badają zawartość witamin, minerałów, mikro elementów i wartości odżywczych w warzywach i owocach. Okazuje się, że na przełomie ostatnich 20 lat, wartości te spadły w zastraszających ilościach.

Dlatego też ludzie częściej chorują, a kiedy chcą się odchudzać, okazuje się, że nie pomagają diety.

Nawet nie pomagają diety połączone z aktywnością fizyczną.

Dlaczego tak się dzieje?

Otóż jesteśmy często przejedzeni, ale niedożywieni, ponieważ większość warzyw i owoców jest nie dosyć że mocno rozwodniona.

Ponieważ dzisiaj większość upraw jest pokierowana ilością, a nie jakością.

Stosowanych jest wiele sztucznych nawozów, które przyspieszają i zwiększają wzrost, do tego jeszcze dochodzą opryski na owady, robaki, zarazy itp…

Większość warzyw i owoców, zamiast dostarczyć nam to, co dla naszego organizmu niezbędne. Tak naprawdę dostarcza nam to, ale w znikomych ilościach.

Dzisiaj możesz się przed tym ustrzec, dostarczając swojemu organizmowi naturalne witaminy i minerały, które są niezbędne podczas redukcji wagi.

Są również potrzebne do samoobrony naszego organizmu przed groźnymi chorobami.

Tak jak pisałem powyżej, często jesteśmy najedzeni, ale niedożywieni, do tego dochodzi codzienny szybki tryb życia, stres imało snu.

Stąd też u wielu ludzi pojawia się otyłość i mimo tego, że często mówimy, że zdrowo się odżywiamy, że jemy kilka owoców dziennie i jakieś warzywka.

Jednak nie zawsze te owoce i warzywka są dla nas zdrowe.

Dlaczego?

Bo nikt nie daje nam certyfikatu, gdzie i jak one były wyhodowane…

Kiedy sięgamy po właściwą i naturalną suplementację, to z reguły już po kilku dniach jej stosowania zaczynamy czuć się lepiej.

Zaczynamy mieć więcej energii, budzimy się bardziej wyspani itd… same plusy…

I tutaj dam Ci prosty przykład

Od ponad 4 lat codziennie piję chlorofil i mógłbym go każdego dnia przygotować ze świeżych zielonych warzyw…

Jednak jest małe „ALE” nie mam na to czasu każdego dnia, aby przygotować sobie porcję zdrowego chlorofilu…

Co ważniejsze musiałbym niemalże każdego dnia jechać gdzieś, aby kupić świeże warzywa.

Po drugie to nie jestem w stanie każdego dnia wypić tak dużej ilości tego soku, ponieważ oprócz witamin i minerałów, które zawarte są w składzie zielonych owoców i warzyw, potrzebne nam są inne ważne witaminy i minerały…

A to dopiero początek tego co nam jest potrzebne każdego dnia, aby być w pełni odżywionym.

Dlatego idealnym rozwiązaniem jest właśnie naturalna suplementacja, która jest zdecydowanie tańszym i skuteczniejszym rozwiązaniem.

Tak jak pokazałem przykład z chlorofilem, to ja kupuję butelkę sprawdzonego i 100% naturalnego chlorofilu i mam ją na cały miesiąc, bo jest to ekstrat 98% a nie woda zabarwiona zielonym kolorem.

Dlatego wlewam malutki kieliszek do szklanki wody i w 5 sekund mam gotowy napój z dawką witamin i minerałów, które są potrzebne dla mnie na cały dzień.

Jeżeli chodzi o zielone warzywa i owoce i to chlorofil daje mi mega energię. Dotlenia mój organizm, oraz wspomaga go w oczyszczaniu z różnych toksyn.

Jeżeli chodzi o dobór właściwej suplementacji, to chętnie Ci w tym pomogę,.

Wystarczy, że napiszesz wiadomość na kontakt@przystanekfit.pl lub zapisz się na nasz newsletter poniżej.

Pamiętaj, że Zdrowie Twoje i Twojej rodziny, zależy tylko i wyłącznie od Twojej świadomości, a naturalna suplementacja to najlepsze i najtańsze ubezpieczenie Twojego zdrowia i życia.

Dołącz do naszej grupy na facebooku, gdzie wspólnie się wspieramy, ćwiczymy i dzielimy się sprawdzonymi sposobami na zdrowe FIT ciało. Pozdrawiamy Cię – Grupa „PrzyStanekFIT”

Facebook Comments

4 Replies to “Znaczenie suplementacji w budowaniu zdrowej sylwetki”

  1. Od wielu lat wszyscy mamy dostep do witamin I tzw. suplementacji,,kazdy mowi ze jest zdrowy I zdrowo sie odzywia.Czy aby na pewno tak jest? Nadmiar witamin jest tak samo niekorzystny dla naszego organizmu jak ich niedobor.Witaminy I inne suplementy sa obecne na polkach prawie kazdego sklepu, wiekszosc z nas kupuje owe I zjada jak cukierki,.Powinny pomagac a my powinnismy byc silni I zdrowi niczym Tarzan, Tymczasem rano budzimy sie bardziej zmeczeni niz przed nocnym odpoczynkiem ,Warto zastanowic sie chwilke ze cos nie dziala, Zmobilizowac sie do wiekszej aktywnosci fizycznej, samemu trudno ale w grupie latwiej, skoro inni moga to ja tez chce I moge, !!!Bardzo fajnie ze teraz mozna byc aktywnym nawet pieleszach domowych!!

  2. Całkowicie się z tym zgadzam… Ludzie myślą nawet jedząc kupowane w sklepach bio że kupują świeże owoce i warzywa, ale nikt nie pomyśli co dzieje się wcześniej na polu żeby takie były plony aż niedobrze się robi. Sami to przeszliśmy na własnej skórze.jak takie owoce i warzywa kupowane zimą w markecie są opryskiwane zeby ładnie tylko wyglądać a nie zawierają cennych witamin. I tak dokładnie lepiej dbać o siebie cały czas niż leczyć i wydawać duże pieniądze na leczenie, na chemiczne środki. A niewyleczone do końca bo przeważnie tak wielu robi wraca jak bumerang z podwójną siłą. Dziękuję za cenny wpis. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *