Odchudzanie ma być przyjemne

Witaj na moim blogu, którego postanowiłem pisać, aby pomóc Ci osiągnąć wymarzoną wagę oraz sylwetkę. Jednak zanim do tego przejdziemy, to chcę, abyśmy się trochę bliżej poznali, ponieważ będzie się nam łatwiej zrozumieć, oraz dowiesz się, dlaczego postanowiłem pisać tego bloga. Wszystko co tutaj znajdziesz, jest oparte o moje prywatne doświadczenia związane z odchudzeniem, oraz ze zdrowym stylem życia.

W swoim życiu przeszedłem kilkanaście prób odchudzania i za każdy razem była to inna metoda, jednak większość z nich, to były diety, które za każdym razem prowadziły mnie w całkiem odwrotnym kierunku, czyli przy każdej diecie, po kilku tygodniach jej sumiennego stosowania, pojawiał się znany chyba każdemu efekt “JoJo”

Mimo tego, że miałem ogromny deficyt kaloryczny, pracowałem ciężko fizycznie, to mój organizm mimo tych morderczych diet, wszystko co zjadłem magazynował w moim wnętrzu. Doszło nawet do tego, że wypróżniałem się nie częściej niż raz na 2-3 tygodnie i tutaj zaczęły pojawiać się problemy, ponieważ nie dosyć, że byłem osłabiony, zmęczony morderczą dietą, to do tego zaczęły się inne problemy i ból, kiedy szedłem tam, gdzie król chodzi na piechotę…

To był moment, kiedy zacząłem się mocno edukować w tym kierunku, zacząłem szukać wszelkiej dostępnej wiedzy w książkach oraz w internecie i w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że nie mogę słuchać porad osoby, oraz stosować się do jej zaleceń, mimo tego, że jest lekarzem, ponieważ ta osoba sama ma sporą nadwagę, więc jeżeli znałaby skuteczny sposób na odchudzanie, to z pewnością pomogłaby samej sobie…

Poczułem się więc, jak królik doświadczalny…

Porzuciłem wtedy całą dietę, zacząłem się odżywiać tak jak odżywiałem się przed cudownymi dietami i o dziwo moja waga przestała wzrastać, a mój organizm powrócił do normalnego funkcjonowania.

Odzyskałem siłę, powrócił dobry humor, jednak pozostały zbędne kilogramy, ponieważ ważyłem wtedy (2013 rok) całe 132kg i nadal przeszukując internet, szukałem skutecznego sposobu na pozbycie się moich kochanych kilkudziesięciu kilogramów.

Moim celem było zejść do wagi dwucyfrowej i wiesz co, zrobiłem to 

Co najważniejsze zrobiłem to w 10 miesięcy, pozbywając się dokładnie 39 kilogramów zbędnego tłuszczyku i osiągnąłem upragnione 93kg. Pierwsze 20kg poleciało w niecałe 4 miesiące, a zrzucenie kolejnych 19kg zajęło mi ponad 6 miesięcy, ale oprócz tego całkiem zmieniła się moja sylwetka, co możesz zobaczyć na zdjęciu poniżej.

To o czym muszę Ci teraz powiedzieć, to podczas tego odchudzania, nie byłem na jakiejś cud diecie, którą musiałem katować mój organizm, jednak wprowadziłem do swojego codziennego życia, wiele zdrowych nawyków, dzięki którym odmłodniałem i nie pojawił się efekt “JoJo”

Podzieliłem się tym sposobem z wieloma osobami i jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ każda z tych osób, która tylko zastosowała się do moich porad, zdrowo zrzuciła dziesiątki kilogramów.

Przez ostatnie kilka lat, ponownie siebie troszkę zaniedbałem z różnych powodów, między innymi z powodów zdrowotnych i to było dla mnie priorytetem, aby powrócić do zdrowia, a teraz jest kolejny czas na to, aby zająć się redukcją swojej wagi i wraz z tym pojawił się w mojej głowie pomysł, aby podzielić się tym z całym światem, bo dzisiaj wiem doskonale, że nie u każdego zadziałają cudowne diety i deficyt kaloryczny, ponieważ sam to przerobiłem i wiem, że duży deficyt kaloryczny powodował u mnie odwrotne rezultaty i doskonale wiem, że ten sam problem ma cała masa ludzi.

W każdym kolejnym artykule będę zamieszczał jedną wskazówkę, ponieważ trwałe pozbycie się zbędnych kilogramów, to nie praca na 2 tygodnie, to praca ze zdrowymi nawykami, które wypracowane raz, dają efekty na długie lata i kolejny aspekt całej tej zabawy – to odchudzanie ma być przyjemne, a nie morderczą walką z otyłością, więc jeżeli chcesz mieć stały kontakt ze mną i nie chcesz przegapić żadnego z moich artykułów, które będą się pojawiały systematycznie na moim blogu, już teraz zapisz się na mój Newsletter TUTAJ, a będę Cię informował o każdym kolejnym wpisie.

Z pozdrowieniami – Jacek Stanek

Facebook Comments

One Reply to “Odchudzanie ma być przyjemne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *