Jedna z przyczyn braku efektów podczas odchudzania

Dzisiaj podzielę się z Tobą jedną z przyczyn, które nie pomagają w odchudzaniu, a wręcz nie pozwala nam zrzucić zbędnych kilogramów, mimo tego, że stosujemy dietę oraz aktywność fizyczną. Tak tą przyczyną jest mocny i długotrwały stres, który nie tylko blokuje nasze odchudzanie, ale jest również sprawcą wielu poważnych chorób, a nawet prowadzi do nagłej śmierci.

Oczywiście jest wiele sposobów na redukcję stresu i dzisiejszy wpis będzie poświęcony tylko temu tematowi, ponieważ stres to groźne i podstępne zwierzę, które najmocniej atakuje, kiedy widzi, że ofiara jest osłabiona.

Jednym z skutecznych eliminatorów stresu, są spokojne spacery, a najlepsze efekty dają, gdy spacerujemy z dala od zgiełku, wrzawy i ludzi, czyli najlepiej pospacerować gdzieś po zielonej łące, po lesie lub po parku, chociaż w tym ostatnim, nie zawsze znajdziemy błogi spokój…

Kiedy wychodzimy na taki relaksacyjny spacer, warto zabrać ze sobą smartfon i słuchawki, tylko ważne, aby smartfon prełączyć na tryb samolotowy, aby nikt nie próbował zakłócić naszego spokoju, a do smartfona wcześniej sobie wgrać jakąś spokojną muzykę relaksacyjną. Może być to coś takiego jak TUTAJ.

Kolejnym sposobem na rozładowanie stresu może być zagłębienie się w swoją pasję, jednak z tym trzeba uważać, bo jeżeli Twoją pasją są wypieki smakołyków, lub jakaś czynność, która zwalnia nas od ruchu, to może się okazać, że będzie to element, który zamiast wpłynąć na redukcję masy, stanie się powodem do jej nabywania. Dlatego do tej opcji trzeba podejść bardzo rozsądnie.

Może to być również inny sposób aktywności fizycznej takiej jak:

  • pływanie
  • bieganie
  • gra w piłkę
  • morsowanie
  • gra w tenisa
  • koszykówka/siatkówka
  • może to być też gra na jakimś instrumencie
  • jazda na rowerze, łyżwach, nartach, rolkach

Mimo tego, że każda dyscyplina sportowa prowadzi do zmęczenia fizycznego, jednak wbrew pozorom jest jednym z najlepszych sposobów na redukcję stresu.

Znam również wiele osób, którym towarzyszy mocny stres tak długo, że nie potrafią się odprężyć nawet podczas aktywności fizycznej i często te osoby sięgają po różne środki na uspokojenie, robiąc sobie tym jeszcze większą krzywdę, ponieważ za każdym razem kiedy takie środki przestają działać, stres się potęguje, a biorąc takie środki non stop, nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować i tutaj dla rozsądnych osób z pomocą przychodzi naturalna suplementacja, która systematycznie stosowana czyni prawdziwe cuda i to nie tylko w obrębie stresu. Jeżeli miałbym Ci polecić coś ze sprawdzonych naturalnych produktów na redukcję stresu oraz regulację gospodarki hormonalnej, która zawsze przez stres jest bardzo zachwiana, to produkt, który znajdziesz TUTAJ a w połączeniu z płynnym chlorofilem który znajdziesz TUTAJ czyni prawdziwe cuda. Produkty te nie należą do najtańszych, jednak nie dosyć, że działają mega na redukcję stresu, to również dają mega energię, która jest potrzebna podczas zdrowego odchudzania.

Pamiętaj, że na długotrwałym stresie daleko nie zajedziesz i wcześniej czy później długotrwały stres nie dosyć, ze nie pozwoli Ci schudnąć, to doprowadzi Cię do trudnych i ciężkich chorób, dlatego aktywność fizyczna w połączeniu z właściwą suplementacją pomoże Ci przetrwać trudne chwile, postawi Cię na nogi i będzie Twoją naturalną tarczą ochronną.

Wszystko o czym piszę przerobiłem w swoim życiu, więc nam to z autopsji i mimo tego, że jeszcze kilka lat temu byłem ogromnym kłębkiem nerwów, miałem ogromną nadwagę i sporo innych problemów zdrowotnych, to dziś dzięki temu, że zacząłem razem z moją rodziną stosować naturalną suplementację, systematyczną aktywność fizyczną, nasze zdrowie jest na najwyższym poziomie, a na naszych ustach jest niemalże wieczny uśmiech, mim tego, że każdego dnia mierzymy się z wieloma wyzwaniami, jednak gdy nasze ciało ma odpowiednią energię, to nic nie jest nam w stanie stanąć na przeszkodzie.

Możesz tą wiedzę zastosować u siebie i będę wdzięczny, jeżeli po jakimś czasie podzielisz się zemną w komentarzu lub prywatnie, jak to zadziałało u Ciebie, ponieważ do tej pory nie znam ani jednej osoby, która nie potwierdziłaby, że warto było się zastosować do moich porad.

Życzę Ci dużo zdrówka oraz mnóstwo energii do zdrowego zrzucenia kolejnych kilogramów, a kończąc dzisiejszy wpis na koniec powiem tylko tyle: Odchudzaj się zdrowo, albo daj sobie spokój, ponieważ życie masz tylko jedno….

Miej wspaniały dzień, a jeżeli produkty, o których wyżej wspomniałem chcesz mieć w wyjątkowo niskich cenach, odezwij się do mnie, a z pewnością Ci pomogę.

Najszybszy Kontakt do mnie znajdziesz TUTAJ. po zaproszeniu do znajomych i wysłaniu wiadomości na messenger.

Twój FitMentor – Jacek

Facebook Comments

One Reply to “Jedna z przyczyn braku efektów podczas odchudzania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *